DAIKIN FXMQ200MB
DAIKIN FXMQ100-125P7
DAIKIN FXMQ100-125P7
Login to see price
DAIKIN FXMQ250MB
DAIKIN FXMQ250MB
Login to see price
DAIKIN FXMQ200MB
https://www.airvent.be/web/image/product.template/848/image_1920?unique=8aac3f9
  • Pulsie/Extractie
  • Flenzen
Deze combinatie bestaat niet.
Pulsie/Extractie Pulsie or Extractie luik onder or Extractie luik zijkant
Flenzen 6 x ø200 mm or 5 x ø250 mm or 6 x ø250 mm or 2 x ø315 mm or 3 x ø315 mm or 2 x ø355 mm or 3 x ø355 mm or 2 x ø400 mm or 3 x ø400 mm