DAIKIN FXMQ250MB
DAIKIN FXMQ200MB
DAIKIN FXMQ200MB
Login to see price
Toevoerventiel met vlakke frontplaat, RAL9010
Login to see price
DAIKIN FXMQ250MB
https://www.airvent.be/web/image/product.template/850/image_1920?unique=1fa37e1
  • Pulsie/Extractie
  • Flenzen
Deze combinatie bestaat niet.
Pulsie/Extractie Pulsie or Extractie luik onder or Extractie luik zijkant
Flenzen 5 x ø250 mm or 6 x ø250 mm or 3 x ø315 mm or 4 x ø315 mm or 3 x ø355 mm or 4 x ø355 mm or 2 x ø400 mm or 3 x ø400 mm or 2 x ø450 mm